KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14677415
nr 1467 7415
Anatoli Kaigorodoff. Signerad, daterad 43, landskap. Olja på duk, 39x45,5cm, yttermått inklusive ram: 50x57cm
Utrop:
6.000 kr
Såld:
6.800 kr
måndag 16 maj 2022
kl 19:11:56
5.000 kr
5.200 kr
6.600 kr
5.600 kr
5.800 kr (Budbetjänt)
6.000 kr
6.200 kr (Budbetjänt)
6.400 kr
6.600 kr (Budbetjänt)